DK | EN

Employees at Meyland-Smith

Board of directors
Jan Sahlertz

Managing Director / Sales

Jan Sahlertz

Mobil: +45 40 19 19 85
jan@meyland-smith.dk  

Palle Lind Jensen

Managing Director / Production 

Palle Lind Jensen

Mobil: +45 21 44 19 85
palle@meyland-smith.dk

Adminstration
Jan Sahlertz

Managing Director / Sales

Jan Sahlertz

Mobil: +45 40 19 19 85
jan@meyland-smith.dk  

Palle Lind Jensen

Managing Director / Production 

Palle Lind Jensen

Mobil: +45 21 44 19 85
palle@meyland-smith.dk

Anja H. Steengaard

Sales - / Office Assistant

Anja H. Steengaard

Mobil: +45 51 82 28 05
anja@meyland-smith.dk  

Anne Weber

Sales - / Office Assistent

Anne Weber

Mobil: +45 51 17 19 85
anne@meyland-smith.dk 

Lars Sørensen

Production Manager

Lars Sørensen

Mobil: +45 20 20 34 88
lars@meyland-smith.dk

Jette Snørbjerg

Purchasing Assistant

Jette Snørbjerg

Mobil: +45 51 82 28 06
jette@meyland-smith.dk

Lene Billund

Accounting Assistant

Lene Billund

Mobil:
lene@meyland-smith.dk

Petr Junek

Business Development Manager

Petr Junek

Mobil: + 420 773 033 101
junek.meyland-smith.dk@gmail.com

Central and Eastern Europe

Production
Dennis Madsen

Blacksmith

Dennis Madsen

Flemming Christensen

Blacksmith

Flemming Christensen

Henrik Walker Lentz

Blacksmith

Henrik Walker Lentz

Torben Andersen

Blacksmith

Torben Andersen

Paw J. Pinderup

Blacksmith

Paw J. Pinderup

Jørgen Nielsen

Editing

Jørgen Larsen

Preben Ib Jensen

Editing

Preben Ib Jensen

Richard A. Christensen

Editing

Richard A. Christensen

Jan Poulsen

Serviceassistent

Jan Poulsen

Oprettet i NEWWWEB CMS - Brugervenligt og SEO optimeret Content Management System